Přípravný ročník 2016 - 2017

Předškolní vzdělávání konečně pod jednou střechou

Poprvé v novém školním roce 2016/2017 se podařilo otevřít společné prostory pro obě formy předškolního vzdělávání. Od tohoto školního roku jsou tedy mateřská škola a oba přípravné ročníky v jedné budově na Mlýnské 27. V uplynulém školním roce zde bylo v přízemí nově zrekonstruováno sociální zázemí a v průběhu letních prázdnin dostala budova novou střechu.

Naplnilo se tak dlouholeté přání a úsilí pana ředitele i paní učitelek, které vidí přínosy společného soužití dětí nejen během pobytu venku na školní zahradě, ale také při individuální práci s dětmi i rodiči. Velmi oceňují zejména možnosti průběžných konzultací o aktuálních vzdělávacích a výchovných potřebách dětí a spolupráci rodičů, společného plánování pedagogické činnosti a kulturních akcí pro děti i rodiče.

Společně se tak daří vytvářet prostředí plné pohody, kde jsou děti spokojené a chodí do školy rády. Přirozenou součástí pedagogické práce jsou také tyto pro děti atraktivní činnosti:
divadelní představení,
tématické vycházky,
vyrábění drobných hraček a dárků,
besídky pro rodiče,
karneval,
čarodějnice,
pasování školáků
a další.

Fotodokumentace z vybraných akcí jsou k nahlédnutí na webových stránkách školy.

Zapsaly Mgr. Hana Hadrabová a Mgr. Hana Svobodová – učitelky přípravných tříd

Akce přípravného ročníku 2016 - 2017

Fotografie z našich akcí

VIDA Kliknutím na odkaz níže si můžete zobrazit fotografie. Podívejte se, jak to u nás vypadá :-)